Reklaminis skydelis
 
 
 
 

PDF Spausdinti El. paštas
Prekių grąžinimas

1. UAB "DOMAVITA" pirkėjai (vartotojai) turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas. Gavę grąžintą prekę ir įvertinę jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžiname pirkėjui pinigus už prekę ir jos pristatymo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

2. Pirkėjo teisė atsisakyti elektroninėje parduotuvėje su pardavėju sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties netaikoma: sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra pagamintos iš anksto, ir kurios gaminamos, atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą.

3. Prekes, kurių pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija  pakeičiame arba priimame atgal per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos UAB „Domavita“ parduotuvėse, esančiose Kepyklos g.17, Alytuje arba Kuršių g. 2, Vilniuje.

4. Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

5. Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekes bei jų pristatymą sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo prašymo pateikimo. Prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Taip pat turite pateikti originalią prekės sąskaitą faktūrą bei užpildytą ir pasirašytą grąžinimo formą, kurioje turite nurodyti prekių grąžinimo priežastį. e-parduotuvėje įsigytų prekių grąžinimo formą gausite kartu su prekių siunta. 


Jeigu turite papildomų klausimų, prašome kreiptis Kontaktuose nurodytu el. pašto adresu arba telefonu.