Reklaminis skydelis
 
 
 
 

PDF Spausdinti El. paštas
Prekių pristatymas

 

e-parduotuvėje įsigytas prekes UAB "Domavita" transportu arba LEX SYSTEM siuntų tarnyba pristatome visoje Lietuvoje:  tiek didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys,  Alytus, Telšiai, Tauragė, Marijampolė, Utena), tiek bet kuriame kaimelyje pirkėjo nurodytu adresu per 14 darbo dienų nuo gauto apmokėjimo, telefonu arba el. paštu su pirkėju suderintu laiku.

PASTABA: prekių pristatymas ir prekių sunešimas į vidų derinami atskirai. Sunkiasvorės prekės sunešamos į pirkėjo namus tik suderinus iš anksto, kitu atveju sunkiasvorės prekės pristatomos "iki durų", t.y. iškraunamos pirkėjo nurodytu adresu, tačiau nėra sunešamos į vidų, būtina pasirūpinti prekių paėmimu bei sunešimu. Jeigu nėra galimybės patiems pasirūpinti prekių paėmimu bei iškrovimu, būtina iš anksto informuoti ir susitarti dėl tokios paslaugos.

Taip pat prekes galite pasiimti patys UAB "Domavita" parduotuvėse, esančiose:


*IŠ ANKSTO UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAS BUS ATSKIRAI SUDERINTAS SU PIRKĖJU TELEFONU ARBA ELEKTRONINIU PAŠTU.
*JEIGU PREKĖS SANDĖLYJE NĖRA IR PAPILDYMO TERMINAS UŽTRUNKA ILGIAU NEI 14 DARBO DIENŲ, KLIENTAS APIE TAI IŠ ANKSTO YRA INFORMUOJAMAS.

Gavę prekių siuntą privalote patikrinti, ar nepažeista siuntos būklė. Jeigu prekių siunta buvo pažeista, tai pažymėkite prekių perdavimo-priėmimo dokumente (sąskaitoje-faktūroje). Priėmus prekes ir pasirašius prekių perdavimo-priėmimo dokumentą be pastabų, patvirtinama, kad prekių siunta nebuvo pažeista ir tinkamai pristatyta.