Reklaminis skydelis
 
 
 
 

Slovinyl siding fasado apkala (saidingas)


FASADO APDAILA  ( NAMO APDAILA ) VINIPLASTO LENTELĖMIS

SLOVINYL SIDING - AMŽINAI JAUNAS JŪSŲ NAMO VEIDAS

Pasaulinius standartus atitinkantis gaminys iš Slovakijos, kuriam yra suteikta ISO 9001 kokybės sertifikatas, bei ISO 14001 sertifikatas pažymintis jog šis produktas yra ekologiškai švarus.
Patikima Jūsų namo apsauga nuo atmosferos poveikio: lietaus, ardančių ultravioletinių spindulių, vėjo, fasadų apdaila viniplasto lentelėmis per pastaruosius metus tapo labai populiari. Skirtingai nuo plytų, medžio, fasadų apdaila viniplasto lentelėmis „Slovinyl siding“ – tai labiausiai technologinė ir konstruktyviai paprasta šiltiklio apkala. Ši medžiaga išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir ilgą laiką išlaiko savo savybes, nesideformuoja ir nereikalauja reguliaraus remonto ir atnaujinimo.
Fasadų apdaila viniplasto lentelėmis „Slovinyl siding“ rekomenduojama naudoti klimato zonose kur temperatūrų skirtumas yra nuo -50o C iki +50o C. Statybos kompanijos, turinčios darbo su dailiąja apkala patirties, sėkmingai montuoja fasadų apdaila viniplasto lentelėmis „Slovinyl siding“ ir esant minusinei temperatūrai, ekstremaliose Tolimosios Šiaurės ir Sibiro sąlygose.
Fasadų apdaila viniplasto lentelėmis „Slovinyl siding“ gaisro bandymų klasifikuojama kaip sunkiai degi medžiaga. Ką tai reiškia? Degimo atveju liepsna neišsiplečia, o medžiaga tik lydosi, palaipsniui gesdama, tuo pačiu neišskirdama pavojingų gyvybėi medžiagų. Priežiūros sąnaudos minimalios, reikia tik vandens srove iš laistymo žarnos nuplauti nuo sienų purvą ir dulkes.

KAINA PRIKLAUSO NUO PROFILIO SPALVOS. VISĄ SPALVŲ GAMĄ IR KAINAS  RASITE PASPAUDĘ ANT PREKĖS.


Fasado apdailą ( namo apdailą ) galite įsigyti internetu visoje Lietuvoje: pristatome tiek didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Telšiai, Tauragė, Marijampolė, Utena), tiek bet kuriame kaimelyje. Taip pat prekes galite atsiimti "Domavita" parduotuvėse: Vilniuje, Alytuje.

  • ««
  • « Ankstesnis
  • 1
  • Kitas »
  • »»
Rodoma 1 - 12 iš 12
Rikiuoti pagal:
Rodyti #  
 
Kaina: 10,57 €
 
(0)
Yra įvairių spalvų!
 
Kaina: 4,78 €
 
(0)
Yra įvairių spalvų!
 
Kaina: 10,14 €
 
(0)
Yra įvairių spalvų!
  Top
Kaina: 4,71 €
 
(0)
Yra įvairių spalvų! BANANA spalva dabar tik 16.25 Lt!
  Top
Kaina: 5,94 €
 
(0)
Yra įvairių spalvų!
 
Kaina: 7,82 €
 
(0)
Yra įvairių spalvų!
 
Kaina: 6,37 €
 
(0)
Yra įvairių spalvų!
Rodoma 1 - 12 iš 12
Rodyti #  
  • ««
  • « Ankstesnis
  • 1
  • Kitas »
  • »»