Reklaminis skydelis
 
 

PDF Spausdinti El. paštas
Virtuvės interjeras

Virtuvėje praleidžiame gana nemažai savo brangaus laiko, todėl virtuvės dizainas turi atspindėti šeimininko būdą, atitikti poreikius. Svarbu ne tik spalvos, suderintos detalės, bet ir baldų funkcionalumas.  Pateiksime keletą įdėjų, kaip naujai, kitaip ar tiesiog įprastu klasikiniu interjeru sukurti arba atnaujinti savo virtuvę.

Modernus virtuvės interjeras. Viena iš sienų dekoruota specialia  MDF sienele akriliniu paviršiumi, kuri suteikia išskirtinumo. Dėl specialios medžiagos MDF sienelės yra natūraliai šiltesnės už dažytas sienas, dėl akrilinio paviršiaus lengvai valosi. Šaltų spalvų virtuvės interjerą puikiai pagyvina natūralūs augalai. Sala virtuvėje ne tik įdomi, išskirtinė interjero detalė, bet ir atlieka įvairias funkcijas. Atsižvelgiant į kitų virtuvės baldų  išdėstymą bei funkcionalumą, svarbu apsibrėžti, kokias funkcijas sala virtuvėje atliks: darbastalio, viryklės, darbastalio su valgymui skirta dalimi ar baru, montuosite indaplovę ar papildomus stalčius indams ar maisto produktams, tuomet bus lengviau suprojektuoti salą. Nerekomenduojama žemai daryti lentynų, nes kaupsis dulkės ir bus nepatogu laikyti daiktus.

Klasikinis virtuvės interjeras. Puikus mažos virtuvės interjero sprendimas. Optimalus virtuvinių baldų išdėstymas U principu, erdvė sujungta su valgomojo kambario dalimi.  Akcentas taip pat MDF sienelės su dekoratyviniu baldiniu paviršiumi. Priderinta valgomojo kambario stalo bei virtuvės stalviršio spalva sukuria vientisumo įspūdį.

Virtuvės interjeras su natūralios medienos virtuvės baldais ir integruota salele.

Saulėtas virtuvės interjeras su natūralios medienos virtuviniais baldais.Savitas ryškių spalvų interjeras virtuvėje suteikia ne tik išskirtinumo, bet ir jaukumo bei žaismingumo. Prie ryškių interjero spalvų svarbu priderinti kitas interjero detales, indus, kad būtų išlaikytas stiliaus vientisumas.