Reklaminis skydelis
 
 

PDF Spausdinti El. paštas
Vonios interjeras

Įprasta vonios interjerą kurti renkantis plyteles, derinius iš jų. Siūlome į vonios interjerą pažvelgti kiek kitaip, naudojant ir tokias apdailos medžiagas kaip medžio plaušo dailylentės. Vokietijoje gaminamos medžio plaušo dailylentės tinkamos padidintos drėgmės patalpose, todėl tinkamos ir vonios kambario sienoms, svarbu, kad tiesiogiai nebėgtų vanduo. Medžio plaušo dailylentės yra išskirtinio „baldinio“ dizaino, originalių atspalvių ir stipriai skiriasi nuo mums įprastinių medžio plaušo dailylenčių. Šios dailylentės patalpai suteikia ne tik originalų dizainą, bet ir šilumos jausmą. Vonios interjeras, išklijuotas vien plytelėmis dažnai būna šaltas, o medžio plaušo dailylentės natūraliai yra šiltesnės. Speciali technologija leidžia dailylentes montuoti tiek ant lubų, tiek ant sienų. Derinant plyteles bei originalias medžio plaušo dailylentes galima sukurti jaukų, spalvingą, šiltą ir įdomų vonios interjerą.

Plastikinės dailylentės taip pat vienos populiaresnių kuriant vonios interjerą. Siekiant išvengti prasto interjero sprendimo, „pigaus“ vaizdo, rekomenduojama rinktis aukštos kokybės plastikines dailylentes, atitinkančias ES standartus, netoksiškas ir originalių spalvų.

Norint sukurti gražų, šiltą ir praktišką vonios interjerą nebūtina rinktis vien plytelių. Puikus vonios interjero sprendimas gali būti ir plytelių bei originalių kokybiškų medžio plaušo dailylenčių arba plytelių bei kokybiškų plastikinių dailylenčių derinys.