Reklaminis skydelis
 
 
 
 

Laminatas PRESTIGE LINE AC4/32 atsparumo klasė (Belgija)


EPL437 BUCKINGHAM ROYAL OAK, pagamintos Belgijoje

Eurofloor Original laminatas buvo sukurtas atsižvelgiant į augančius kokybės bei estetikos reikalavimus laminuotoms grindims. Įvairus grindų laminato dekoras bei skirtingų rūšių pasirinkimas, medžio imitacija ar patrauklus blizgantis paviršius, suteikia galimybę pasirinkti optimaliausią interjero sprendimą. Dėl aukšto atsparumo trinčiai Eurofloor Original laminatą galima montuoti beveik visose namų vidaus bei komercinėse patalpose. Dėka aukštos surinkimo sistemos „clic“ ( be klijų) kokybės, kai lentelės yra suneriamos specialaus užrakto pagalba, Eurofloor Original laminuotas grindis galima išardyti bei sumontuoti kitoje vietoje, tinka šildomoms grindims.

Sujungimo sistema "Clic".


Eurofloor Original laminuotų grindų detali charakteristika.

1. Atsparus skaidraus lako sluoksnis, apsaugantis viršutinį sluoksnį.
2. Dekoratyvinis popierius - struktūrinis sluoksnis, kuris laminatui suteikia originalų dizainą.
3. HDF - didelio tankio medienos plaušo plokštė ( MasterCore ), daugiau kaip 900 kg/m3, ir apatinis sluoksnis. HDF plokštė yra atspari drėgmei.
4. Garso izoliacija, tvirtas pagrindas su korundo sluoksniu, užtikrinančiu laminato stabilumą. Šios savybės dėka laminatas yra atsparus temperatūrų kaitai ir tinkamas montuoti ant šildomų grindų. Per visą perimetrą išdėstyta patentuota rakinimo technologija leidžia grindis sujungti iš visų keturių pusių. Visų laminato sujungimo elementų tvirtumas yra 38,8 kg kiekvienam 5 cm sujungimui.

Prestige Line kolekcija yra išskirtinė dėl naujoviško dizaino ir ypatingos sinchroninės DoubleStructure® struktūros, kurios dėka atkuriamas originalaus medžio masyvo, rankomis obliuotos medienos autentiškumo įspūdis. Tai vienas moderniausių ir efektyviausių sprendimų kuriant laminuotų grindų dizainą. Dar vienas šios kolekcijos privalumas, kad kartojasi maždaug tik kas 54 lenta. Prestige line kolekcijos laminuotoms grindims suteikiama 32 atsaprumo klasė bei 30 metų garantija! Tinka dėti ant šildomų grindų. Galimi dekorai: rankomis obliuotos medienos ir vintage.

Dviguba sinchronizuota ir
gili medienos struktūra.
Gili medienos struktūra


Prekes galite įsigyti internetu visoje Lietuvoje: pristatome tiek didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Telšiai, Tauragė, Marijampolė, Utena), tiek bet kuriame kaimelyje. Taip pat prekes galite atsiimti "Domavita" parduotuvėse: Vilniuje, Alytuje.