Reklaminis skydelis
 
 
 
 

VIDAUS DURYS

UAB „DOMAVITA“ išplėtė vidaus durų asortimentą ir nuo šiol pasiūloje - VASCO DOORS gamintojo prekės. Vidaus durys VASCO DOORS yra gaminamos pagal naują kokybės standartą, kurio paskirtis užtikrinti, kad VASCO DOORS kambario durų charakteristika patenkintų reikliausius klientus, kurie nori investuoti į kokybiškas kambario duris. Vidaus durys VASCO DOORS yra išskirtinės savo unikaliu dizainu, gausiu spalvų asortimentu bei naujausia gamybos technologija, kurios dėka vidaus durų paviršius užbaigiamas be sujungimų. Nematomi kambario durų sujungimai atrodo estetiškai, pagerina vaizdinį efektą bei yra praktiški.

Vidaus durys VASCO

Charakteristika:

* durys su stiklu ESG (saugus ESG grūdintas stiklas naudojamas VASCO vidaus durų gamyboje pravers ypač tuose namuose, kuriuose yra mažų vaikų ir gyvūnų arba pasitaiko skersvėjų, kurie kelia dūžių pavojų);
* kambario durys užapvalintais kraštais;
* tam, kad nesimatytų sujungimų, naujos gamybos technologijos dėka, plėvelės galai užleidžiami už kraštų;
* pagrindiniai laminuotų durų paviršiai padengti kokybišku laminatu, kuris yra atsparus įbrėžimams ir chemikalams;
* kambario durys gaminamos iš MDF ir kietosios medienos užpildo;
* klientams, pagal pageidavimą, į vidaus duris papildomai įdedama ventiliacija;
* durys kambariui gali būti padengtos laminuota arba dekoratyvine plėvele;
* asortimente taip pat yra ir faneruotos durys (užpildas - HDF plokštė).

Internetu užsakytos vidaus durys pristatomos į namus visoje Lietuvoje: tiek didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Telšiai, Tauragė, Marijampolė, Utena), tiek ir bet kuriame kaimelyje. Taip pat vidaus durys ir visos kitos prekės gali būti atsiimamos „Domavita“ parduotuvėse: Vilniuje, Alytuje.