Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

Įmonė UAB  „DOMAVITA“ yra įkurta 1995 metais, dirba didmeninės bei mažmeninės prekybos statybinėmis apdailos medžiagomis srityje. Mūsų įmonė stengiasi tiekti į rinką kokybiškas bei išskirtines vidaus apdailos medžiagas, pateikti inovatyvių sprendimų grindų dangos ieškantiems klientams, taip pat ieškantiems kokybiškų ir nebrangių sprendimų lubų bei sienų apdailai. Taip pat bendradarbiaujame su kitomis įmonėmis, kurios papildo mūsų asortimentą fasadinėmis dailylentėmis, vidaus palangėmis, plytelėmis, grindų apvadais ir kt.

UAB "DOMAVITA" aptarnauja klientus:

Prekybos centras Kepyklos g. 17, LT - 62117 Alytus +37067034557

Konsultuojame bei pristatome pavyzdžius Vilniuje, kontaktinis nr. +37067038488

Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse atstovaujame šiuos gamintojus:

  • "HDM" ( Vokietija ) - Cerrastar laminatas su keraminiu Nanocoat paviršiumi, ekologiškas laminatas (laminuota grindų danga, laminuotos grindys), medžio plaušo dailylentės lubų apdailai (lubų apdaila);
  • „KOSPAN“ (Lenkija)- laminuotos medžio plaušo (MPP) dailylentės sienoms, laminuotos medžio plaušo dailylentės luboms, apvadai.
  • „KASETON“ (Lenkija)- klijuojamos lubų plokštės, apvadai, klijai;
  • „KAINDL“ (Austrija)- laminatas ( laminuota grindų danga, laminuotos grindys ), paklotas.

Klientų patogumui užsakymus pristatome tiek didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Telšiai, Tauragė, Marijampolė, Utena), tiek bet kuriame kaimelyje.