Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

UAB "DOMAVITA" jau daug metų atstovauja vienus geriausių Vokietijos, Lenkijos bei Belgijos gamintojus. Taip pat darniai bendradarbiaujme ir su Lietuvos įmonėmis.
Daugybę metų dirbame su įvariomis apdailos medžiagų produktų grupėmis ir atsirenkame tik pačius profesionaliausius gamintojus bei jų produkciją.
Šiai dienai Lietuvoje turime plačiausią asortimentą medienos plaušo lentelių ( MPP ), kurios tinka tiek lubų apdailai, tiek sienų. Medienos plaušo lentelės yra itin plačiai pritaikomas apdailos produktas, kuris puikiai tinka tiek lengvai ir greitai namų renovacijai, tiek norint nesudėtingai, tačiau moderniai stilizuoti namų ar kitų objektų patalpas. 
Išskirtinės kokybės bei dizaino medienos plaušo lentelės Moderna ( Vokietija ) - modernaus dizaino, tinkančios ir drėgnose patalpose.
Asortimentas čia 
Kitos daugybę metų mūsų asortimente esančios medienos plaušo lentelės yra Kospan ( Lenkija ), Maestro kolekcija - lubų apdailai , sienų apdailos lentelės Grande Ritorno .

Taip pat daugybę metų importuojame grindų dangas. Asortimente turime:
Laminuotas grindis 
SPC grindų dangos - su natūraliu marmuru arba kalkakmeniu, tinkančios tiek grindims, tiek sienoms, drėgnoms patalpoms. 
Grindjuostės, kampai bei kiti priedai. 

Plastikinės vidaus palangės. 

Asortimente turime ir fasadines dailylentes - plytų imitacija, klasikinės, medienos raštų. Dėl fasadinių dailylenčių pasiūlymų kreiptis kontaktuose nurodytais telefonais.